Suured tänud, et soovite astuda Lohusalu Poolsaare Loodusselts MTÜ liikmeks!

Liitudes Lohusalu Poolsaare Loodusseltsiga saate olla kursis poolsaare looduskeskkonda puudutavate teemadega. Liikmena saate avaldada rõõme või muresid looduskeskkonnaga seonduvalt. Saame ühiselt leida probleemidele lahendused ning kaasata vallavalitsust ning teisi institutsioone probleemi lahendamisse.

Selts ühendab poolsaare looduskeskkonda hindavad inimesed, kes on nii poolsaare püsielanikud, kinnisvaraomanikud või külalised. Seltsi liikmete nimekirja ei avaldata Seltsi kodulehel. Kommunikatsioon seltsi liikmete vahel toimub kohtumiste, e-kirjade ning üldisematel teemadel Facebooki grupi vahendusel. esmane kommunikatsioonikanal on koduleht lohusaluloodus.ee

Palun tutvuge Seltsi Põhikirjaga: Lohusalu Poolsaare Loodusselts MTÜ Põhikiri ning Liikmeks astumise tingimustega: Lohusalu  Poolsaare Loodusselts MTÜ liikmeks vastuvõtmise kord. Kui olete dokumentidega tutvunud ning Seltsi eesmärgid ühtivad Teie põhimõtetega, siis palun saatke liikmetaotlus, täites paremal pool olevad väljad.
Kui juhatusel, olles läbivaadanud liitumissoovi ei ole vastuväiteid liikmekssaamise osas 48 tunni jooksul saab Teie liikmestaatus kinnitatud. Kui liikmestaatust ei kinnitata, edastatakse sellekohane otsus Teile e-mailile.

Privaatsustingimustega tagame, et Teie andmed ei ole kättesaadavad kolmandatele pooltele ning Teie e-maili aadressi kasutatakse vaid Seltsile oluliste uudiste või sündmuste edastamiseks ning seda Mailchimp e-maili rakenduse kaudu, kus saajate e-posti aadressid ei ole kuvatud.

Seltsi infokanal on veebileht www.lohusaluloodus.ee

Vabatahtlikuks liikmeannetuseks on avatud Lohusalu Poolsaare Loodusselts a/a nr LHV pangas  EE977700771003136077

 

Mulle läheb korda Lohusalu poolsaare looduskeskkond ning selle hoid, nõustun Seltsi eesmärkidega ja soovin liituda Lohusalu Poolsaare Loodusseltsiga

Soovin liituda Seltsiga

Olen juba Seltsi infolistis ja soovin astuda Seltsi liikmeks

5 + 7 =