Privaatsustingimused

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta Seltsi liikmete privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad liikmete andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Selts kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. 

Isikuandmete kogumine võib toimuda seltsi liikme nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • Kontaktandmete – nimi, e-maili aadress ja telefoninumber Seltsiga liitumisel.

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada Seltsi liikmeid looduskeskkonda puudutavatest probleemidest või tulevastest sündmustest. Seltsi liige, kes ei soovi olla Seltsi e-kirja loendis, saab ennast lasta sellest igal ajal eemaldada.

Isikuandmete kaitse

Selts rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) Seltsi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõik Seltsi liikmeks astumise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Seltsi liikmeks astudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

 Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil tere@lohusaluloodus.ee